Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych


Magazynowanie I Dystrybucja TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org

info@eurotransport.org» Magazynowanie I DystrybucjaEurotransport wykonuje usługi magazynowania i dystrybucji. Na potrzeby naszych klientów i własne przechowujemy towary handlowe i artykuły reklamowe. Celem przechowania nie jest magazynowanie sensu stricte, lecz jest to niezbędna potrzeba natury logistycznej.

Pierwszym zastosowaniem jest funkcja terminalu. W magazynie gromadzimy pojedyncze palety towaru, które pochodzą z różnych części kraju. Następnie ładowane są na samochód ciężarowy, który wiezie kilkanaście lub kilkadziesiąt palet za granicę, głównie do Wielkiej Brytanii i Francji. I odwrotnie - składujemy ładunki, które pochodzą z importu i wymagają dostarczenia do odbiorców w Polsce. Standardowo czas przechowywania wynosi ok. 1 dnia. Do/z Anglii jeździmy przeciętnie 3 razy w tygodniu, do Francji 1 raz w tygodniu.

Drugim zastosowaniem jest funkcja wsparcia dystrybucyjnego. Gromadzimy towar, który nasi klienci rozsyłają do swoich oddziałów lub kontrahentów. Jest to usługa typowo outsourcing'owa, pozwalająca uwolnić naszych klientów od zbędnej infrastruktury, personelu i niepotrzebnych kosztów. Szczególnie ma to znaczenie, kiedy ruch towarów w magazynie nie odbywa się w sposób ciągły lecz sporadyczny. Standardowo najczęściej korzystają z tego rozwiązania firmy o profilu:


»handlowym
Przechowujemy towar handlowy, który sprzedają lub dystrybuują. Na zlecenie klienta wykonujemy dostawy lub odbiór. W szczególnych przypadkach (np. reklamacja) odbieramy towar od kontrahenta.

»reklamowym
Przechowujemy towar reklamowy, który dostarczamy do oddziałów, firm partnerskich lub kontrahentów będących przedstawicielami w regionie. Przeprowadzamy akcje dystrybucji materiałów reklamowych, polegające na dostarczeniu ich do kilkudziesięciu, kilkuset, a nawet kilku tysięcy odbiorców w ciągu 48 godzin. Inne usługi polegają na bieżącym uzupełnianiu materiałów u poszczególnych odbiorców.

»serwisowym
Przechowujemy materiały, części, układy dla firm serwisowych. Dzięki punktowi w centralnej Polsce jest to bardzo wygodna forma współpracy, eliminująca niepotrzebną ilość artykułów zamiennych, która musiałaby być zdublowana w bardzo wielu egzemplarzach w skali kraju. Dystrybucja takich towarów trwa do 24 godzin, a przewozy realizowane są w nocy (tzw. "night delivery").

»logistycznym
Firmy logistyczne o różnym profilu działalności, które sporadycznie wykorzystują naszą infrastrukturę. Sztandarowa działalność tych firm polega na świadczeniu innych usług swoim klientom. Jednak co pewien czas potrzeby ich klientów powodują konieczność rozwiązywania zadań złożonych z magazynowaniem i dystrybucją. Służymy im wtedy pomocą.

Trzecim zastosowaniem jest wariant pośredni, pomiędzy funkcją terminalu, a dystrybucją. Gromadzimy towar od wielu dostawców, następnie zostaje przepakowany i wtedy następuje dystrybucja do wielu odbiorców. Usługa ta często wiąże się z koniecznością konfekcjonowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych możliwości.

» O FIRMIE

Eurotransport oferuje transport międzynarodowy i transport krajowy oraz spedycję samochodami ciężarowymi w Europie i w Polsce. Wykonujemy przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicę oraz przewozimy paczki do 30 kg.

SPECJALIZACJA

TRANSPORT POLSKA - UK
POLSKA - WŁOCHYTRANSPORT POLSKA-FRANCJA


TRANSP. DROBNICOWY W POLSCEOferujemy również przewóz paczek lotniczych i drogowych do 50 kg. Polecamy przewozy kurierskie i ekspresowe.

Dostawy przesyłek dokonujemy często już na następny dzień, do większości miejsc w Polsce i w Europie, tzw. dostawy nocne (ang. night delivery).

Od 1996 roku zajmujemy się transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy międzynarodowe wymagania wysokich standardów FIDI i OMNI.

Zajmujemy się również przesyłkami morskimi w kontenerach. Na życzenie składujemy towary handlowe i artykuły reklamowe w magazynie.

Przeprowadzimy dystrybucję do kilkunastu tysięcy miejsc w Polsce w krótkim czasie, często w ciągu jednej nocy. Proponujemy także transport morski w kontenerach. Kontenery są standardowe 20- i 40-stopowe (20' i 40').

Transport samochodami ciężarowymi dzieli się na następujące środki transportu:

» Transport ciężarówkami
typu TIR, 85 cbm, do 24 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 12 ton", 50 cbm, do 12 ton.
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 6 ton", 40 cbm, do 6,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3,5-tonówka, 35cbm, do 3,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3-tonówka, 30 cbm, do 3 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 2-tony, 20 cbm, do 2 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport autami dostawczymi
typu bus, 12 cbm, do 1,5 tony.
transport międzynarodowy
transport krajowyZapraszamy na naszą stronę, gdzie opisane są rodzaje ciężarówek.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza:Transport i spedycja

 
 
 
 
 
 
Transport do Anglii
Spedycja Polska Anglia
Przewozy PL UK
Przewozy Polska Francja
Transport do Francji
Transport Polska Francja
Przewozy Polska Włochy
Transport do Włoch
Transport Polska Włochy
Spedycja Polska Włochy
Transport z Polski do Włoch
Przewozy Anglia Włochy
Transport Anglia Włochy
Doładunki Polska Włochy
Przeprowadzka polska włochy
Przeprowadzka polska francja
doładunki polska francja
transport polska anglia
spedycja polska francja
doładunki polska anglia
firma spedycyjna polska anglia tir


wynajem miejsca w magazynie wysyłka paczki anglia


dictionary english
wysokość naczepy tira od ziemi
dlugosc naczepy tira
gdzie można zmierzyć wysokość samochodu ciężarowego
długość naczep
wysokość tirów
przyczepa tira wymiary
ciezarowka 20t do angli
wymiary naczepy tira
solówka truck
pohemnosc naczepy
solowka chlodnia
tir ile ma metrów
szerokość naczepy
szerokość tira ?
patelnia objetosc w m3
zestaw transport
ladownosc naczep