Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działa?lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Transport z Polski do Włoch TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA


Transport z Polski do Włoch TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja. www.eurotransport.org info@eurotransport.org

Transport i spedycja

 
 
 
 
 
 

» Transport z Polski do Włoch


Tereny Włoszech stały się w ostatnim okresie bardzo atrakcyjne pod względem transportowym. Wiele firm spedycyjnych zdecydowało się na dodanie tego kierunku do swojej stałej oferty. Usługi transportowe polegają przede wszystkim na wykonywaniu płatnych usług, które w rezultacie prowadzą do zmiany lokalizacji osób oraz wszelkich towarów. Z racji tego możemy w prosty sposób podzielić transport na:

 • transport pasażerski,
 • transport towarowy.
Istnieje jeszcze inna klasyfikacja, w oparciu na lokalizację wykonywania usługi:

 • transport lotniczy,
 • transport lądowy,
 • transport wodny,
 • transport kolejowy,
 • transport drogowy.


Dopuszcza się także kombinacje rodzajów transportu i rozróżnienie na kombinowany, bimodalny, intermodalny oraz multimodalny.

Firma transportowa Eurotransport posiada w swojej szerokiej ofercie m.in. drogowy transport międzynarodowy oraz drogową spedycję międzynarodową na terenie Europy Zachodniej oraz krajów Unii Europejskiej. Do naszej głównej specjalizacji należy transport z Polski do Włoch, transport Polska-Francja oraz transport Polska-Anglia. Nasza flota najczęściej jeździ do krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Luxemburg, Hiszpania, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Rosja, Ukraina a także inne.W ramach oferowanych usług zapewniamy przewozy całopojazdowe, częściowe oraz drobnicy. Jesteśmy w stanie przewieźć towar całymi samochodami, pojedynczymi paletami oraz paczkami. Na życzenie klienta transportujemy także mienie przesiedlenia, w ramach usługi: przeprowadzki Polska-Włochy, przeprowadzki Warszawa czy też w innym kierunku, oraz wykonujemy transport aut z Anglii i transport chłodniczy.

Dla klientów, którzy nie posiadają dużych ilości towarów do transportu, udostępniamy także usługę transportu zbiorowego. Taka opcja jest znacznie tańsza, przez co często wybierana przez naszych klientów. Do póki nie zbierzemy odpowiedniej ilości ładunków do transportu, towar może być przechowywany na paletach w magazynie.Transport paczek jest przez nas dokonywany w opcji door to door. Nie przewozimy zwierząt, żywności ze skłonnością do szybkiego psucia, złota się oraz materiałów niebezpiecznych i wrażliwych na zmiany temperatur. Na terenie kraju jesteśmy w stanie dostarczyć paczki w ciągu max. 3 dni roboczych, jeśli chodzi o Europę to jest to max. 5 dni roboczych. Każda z paczek może ważyć do 50 kg, a jej wymiary nie powinny przekraczać poniższych wytycznych:

 • długość najdłuższego boku (wymiar a) wynosi max. 2 metry
 • suma obwodów i najdłuższego boku wynosci max. 3 metry.
W przypadku usługi transportowej, nasi klienci często pytają o możliwość składowania towarów w magazynach. Warto wiedzieć, że proces ten ma duże znaczenie dla sprawnej logistyki. Przechowujemy także materiały reklamowe czy rozmaite towary handlowe. Wprowadzenie takich udogodnień może mieć różne zastosowanie np.:

 • terminal – ładunki składowane są na paletach, które załadowywane są na samochód ciężarowy i transportowane do kraju docelowego.
 • wsparcie dystrybucyjne – gromadzony towar stanowi materiały reklamowe klientów rozsyłane np. do oddziałów firmy. Tego typu outsourcing zwalnia klientów od potrzeby dysponowania niezbędną infrastrukturą oraz odpowiednio przeszkolonymi pracownikami. Klienci korzystający z tej opcji najczęściej działają w branży handlowej, reklamowej, serwisowej, logistycznej.Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza:» O FIRMIE

Strona Główna Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org Eurotransport oferuje transport międzynarodowy i transport krajowy oraz spedycję samochodami ciężarowymi w Europie i w Polsce. Wykonujemy przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicę oraz przewozimy paczki do 30 kg.

Oferujemy również przewóz paczek lotniczych i drogowych do 50 kg. Polecamy przewozy kurierskie i ekspresowe.

Dostawy przesyłek dokonujemy często już na następny dzień, do większości miejsc w Polsce i w Europie, tzw. dostawy nocne (ang. night delivery).

Od 1996 roku zajmujemy się transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy międzynarodowe wymagania wysokich standardów FIDI i OMNI.

Zajmujemy się również przesyłkami morskimi w kontenerach. Na życzenie składujemy towary handlowe i artykuły reklamowe w magazynie.

Przeprowadzimy dystrybucję do kilkunastu tysięcy miejsc w Polsce w krótkim czasie, często w ciągu jednej nocy. Proponujemy także transport morski w kontenerach. Kontenery są standardowe 20- i 40-stopowe (20' i 40').

Transport samochodami ciężarowymi dzieli się na następujące środki transportu:

» Transport ciężarówkami
typu TIR, 85 cbm, do 24 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 12 ton", 50 cbm, do 12 ton.
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 6 ton", 40 cbm, do 6,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3,5-tonówka, 35cbm, do 3,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3-tonówka, 30 cbm, do 3 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 2-tony, 20 cbm, do 2 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport autami dostawczymi
typu bus, 12 cbm, do 1,5 tony.
transport międzynarodowy
transport krajowy

SPECJALIZACJA

TRANSPORT POLSKA - UK
POLSKA - WŁOCHYTRANSPORT POLSKA-FRANCJA


TRANSP. DROBNICOWY W POLSCE


Zapraszamy na naszą stronę, gdzie opisane są rodzaje ciężarówek.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza: