Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działa?lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Doładunki Polska - Włochy TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA


Doładunki Polska - Włochy TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja. www.eurotransport.org info@eurotransport.org

Transport i spedycja

 
 
 
 
 
 

» Doładunki Polska - Włochy


Firma transportowa Eurotransport to lider jeśli chodzi o transport krajowy i międzynarodowy oraz spedycję zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach oferowanych usług oferujemy przewozy:

 • całopojazdowe,
 • częściowe,
 • transport drobnicowy (także międzynarodowy transport drobnicowy),
 • paczek do 30 kg,
 • paczek lotniczych i drogowych do 50 kg,
 • przewozy kurierskie,
 • przewozy ekspresowe.
Zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać przesyłki już następnego dnia roboczego. Realizujemy także night delivery, czyli dostawy nocne. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zajęliśmy się także transportem mienia przesiedlenia. Dostosowaliśmy usługi do wymagających, międzynarodowych standardów FIDI oraz OMNI.

Na zlecenie klienta oferujemy także doładunki w ramach przesyłek morskich w kontenerach. Towary handlowe, czy też materiały reklamowe klientów mogą być również składowane w naszych magazynach. Jesteśmy w stanie zapewnić sprawną dystrybucję do tysięcy miejsc w kraju w stosunkowo krótkim czasie – najczęściej w ciągu jednej nocy.Transport ciężarowy realizujemy za pomocą takich środków transportu jak:

 • ciężarówki typu TIR do 24 ton,
 • ciężarówki typu „solówka” do 12 ton,
 • ciężarówki typu „solówka” do 6 ton,
 • ciężarówki do 3,5 ton,
 • ciężarówki do 2 ton,
 • transport busem do 1,5 tony.


Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom transport mebli, między innymi ten związany z przeprowadzką. Nasza firma realizuje od dawna usługi transportowe na takich kierunkach międzynarodowych jak Polska-Włochy, Włochy-Polska, Polska-Anglia, Anglia-Polska oraz Polska-Francja, Francja-Polska. Szczególnym zainteresowaniom cieszą się doładunki Polska-Włochy – zarówno jeśli chodzi o transport drogowy czy też przesyłki na palecie. W celu bliższych informacji zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami.Podobnie jak inne firmy spedycyjne, tak i Eurotransport specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Trasy, na których można spotkać nasze ciężarówki to południowo-zachodnia Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg Hiszpania, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja oraz oczywiście Włochy. Nieco rzadziej realizujemy usługi do krajów ze wschodu oraz południa takich jak Białoruś, Rumunia, Chorwacja, Litwa czy Słowenia.

Bez problemu przewieziemy towar wielkogabarytowy, jak i małe ilości jak np. jedną euro paletę. W przypadku realizowania doładunków, możliwe są zniżki w transporcie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Spedycja krajowa – w jej ramach jeste¶my w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce, aczkolwiek nasz± główn± specjalizacj± jest transport ładunków z Warszawy w każde inne miejsce w kraju. Ładunki przewożone s± całymi samochodami, pojedynczymi paczkami oraz paletami. W naszej flocie znajduj± się samochody typu:

 • plandeka,
 • izoterma,
 • chłodnia,
 • meblowozy,
 • blaszaki,
 • małe busy,
 • auta ¶rednie,
 • duże ciężarówki typu tir,
 • zestawy samochód + przyczepa.Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomoc± e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza:» O FIRMIE

Strona Główna Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org Eurotransport oferuje transport międzynarodowy i transport krajowy oraz spedycję samochodami ciężarowymi w Europie i w Polsce. Wykonujemy przewozy całopojazdowe, czę¶ciowe, drobnicę oraz przewozimy paczki do 30 kg.

Oferujemy również przewóz paczek lotniczych i drogowych do 50 kg. Polecamy przewozy kurierskie i ekspresowe.

Dostawy przesyłek dokonujemy często już na następny dzień, do większo¶ci miejsc w Polsce i w Europie, tzw. dostawy nocne (ang. night delivery).

Od 1996 roku zajmujemy się transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy międzynarodowe wymagania wysokich standardów FIDI i OMNI.

Zajmujemy się również przesyłkami morskimi w kontenerach. Na życzenie składujemy towary handlowe i artykuły reklamowe w magazynie.

Przeprowadzimy dystrybucję do kilkunastu tysięcy miejsc w Polsce w krótkim czasie, często w ci±gu jednej nocy. Proponujemy także transport morski w kontenerach. Kontenery s± standardowe 20- i 40-stopowe (20' i 40').

Transport samochodami ciężarowymi dzieli się na następuj±ce ¶rodki transportu:

» Transport ciężarówkami
typu TIR, 85 cbm, do 24 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 12 ton", 50 cbm, do 12 ton.
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 6 ton", 40 cbm, do 6,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3,5-tonówka, 35cbm, do 3,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3-tonówka, 30 cbm, do 3 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 2-tony, 20 cbm, do 2 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport autami dostawczymi
typu bus, 12 cbm, do 1,5 tony.
transport międzynarodowy
transport krajowy

SPECJALIZACJA

TRANSPORT POLSKA - UK
POLSKA - WŁOCHYTRANSPORT POLSKA-FRANCJA


TRANSP. DROBNICOWY W POLSCE


Zapraszamy na nasz± stronę, gdzie opisane s± rodzaje ciężarówek.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomoc± e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza: