Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działa?lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Spedycja Polska - Włochy TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA


Spedycja Polska - Włochy TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja. www.eurotransport.org info@eurotransport.org

Transport i spedycja

 
 
 
 
 
 

» Spedycja Polska - Włochy


Pod pojęciem spedycja rozumiemy zorganizowany w określony sposób przewóz towarów. Spedycja jest wraz z transportem i logistyką podstawą branży TSL. Mianem spedytora określa się osobę prawną lub przedsiębiorcę spedycyjnego, który organizuje przewóz ładunków za opłatą. Pod hasłem „organizuje” rozumiemy tutaj przewóz, wystawienie stosownych dokumentów spedycyjnych (list morski, list lotniczy, list przewozowy dla transportu kolejowego lub samochodowego). Spedytor może także organizować przewóz towarów w ramach własnych potrzeb.Jak łatwo się domyśleć, na rynku obecnych jest wiele firm przewozowych zajmujących się spedycją. Możemy wyróżnić spedycje, która jest usługą materialną, oraz spedycję jako świadczenie nieodpłatne. Usługi materialne są przeznaczone na sprzedaż, mają charakter publicznej działalności o nieograniczonym dostępie, z którego może skorzystać każdy. Nieodpłatne świadczenie to proces gospodarczy – dostęp posiada jedynie twórca towarów. Jest to inna nazwa spedycji własnej, która nie posiada cen sprzedaży, a wszelkie koszty są już ujęte w finalną produkcję.

Proces spedycyjny, choć w teorii bardzo prosty, jest jednak dość złożonym przedsięwzięciem. W celu lepszej kategoryzacji często stosuje się dodatkowy podział na spedycję gałęziową oraz intermodalną. W przypadku spedycji gałęziowej mamy do czynienia z usługą wykonywaną jednym rodzajem środków transportu. Spedycja intermodalna z kolei zajmuje się kompleksowym transportem towaru różnymi środkami, ale przy użycia jednego, uniwersalnego listu przewozowego.Najczęściej spotykany podział to rozróżnienie dwóch typów przewozu: spedycja międzynarodowa oraz spedycje w Polsce. Eurotransport to firma transportowa, która zajmuje się usługami przewozowymi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Wykorzystujemy do tego celu samochody ciężarowe w Polsce i w Europie. Posiadamy takie usługi jak spedycja Polska - Włochy, tanie paczki do Anglii, spedycja Anglia-Polska, spedycja lotnicza, tania paczka, zlecenia transportowe itp. Oferujemy przewozy częściowe, całopojazdowe, drobnicowe oraz paczek do 30 kg.W razie potrzeby klienta, jesteśmy w stanie zapewnić także przewóz paczek do 50 kg drogą lotniczą – rekomendujemy w takich przypadkach przewozy kurierskie oraz ekspresowe. Nasze paczki są u odbiorcy najczęściej na kolejny dzień roboczy, jesteśmy w stanie także zrealizować tzw. nocne dostawy. W zakres naszych usług wchodzi także transport przesyłek morskich w kontenerach 20- i 40-stopowych. W razie potrzeby jesteśmy w stanie składować towary w magazynach.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, od 1996 r. zajmujemy się także transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy standardy FIDI i OMNI w tym zakresie.Spedycja krajowa – w jej ramach jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce, aczkolwiek naszą główną specjalizacją jest transport ładunków z Warszawy w każde inne miejsce w kraju. Ładunki przewożone są całymi samochodami, pojedynczymi paczkami oraz paletami. W naszej flocie znajdują się samochody typu:

  • plandeka,
  • izoterma,
  • chłodnia,
  • meblowozy,
  • blaszaki,
  • małe busy,
  • auta średnie,
  • duże ciężarówki typu tir,
  • zestawy samochód + przyczepa.


Na życzenie naszych klientów zajmiemy się także dystrybucją towarów do kilku miejsc w jednym czasie, co ma szczególne znaczenie w przypadku wszelkich działań promocyjnych. Spedycja i transport to coś, co potrafimy najlepiej, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza:» O FIRMIE

Strona Główna Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org Eurotransport oferuje transport międzynarodowy i transport krajowy oraz spedycję samochodami ciężarowymi w Europie i w Polsce. Wykonujemy przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicę oraz przewozimy paczki do 30 kg.

Oferujemy również przewóz paczek lotniczych i drogowych do 50 kg. Polecamy przewozy kurierskie i ekspresowe.

Dostawy przesyłek dokonujemy często już na następny dzień, do większości miejsc w Polsce i w Europie, tzw. dostawy nocne (ang. night delivery).

Od 1996 roku zajmujemy się transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy międzynarodowe wymagania wysokich standardów FIDI i OMNI.

Zajmujemy się również przesyłkami morskimi w kontenerach. Na życzenie składujemy towary handlowe i artykuły reklamowe w magazynie.

Przeprowadzimy dystrybucję do kilkunastu tysięcy miejsc w Polsce w krótkim czasie, często w ciągu jednej nocy. Proponujemy także transport morski w kontenerach. Kontenery są standardowe 20- i 40-stopowe (20' i 40').

Transport samochodami ciężarowymi dzieli się na następujące środki transportu:

» Transport ciężarówkami
typu TIR, 85 cbm, do 24 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 12 ton", 50 cbm, do 12 ton.
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 6 ton", 40 cbm, do 6,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3,5-tonówka, 35cbm, do 3,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3-tonówka, 30 cbm, do 3 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 2-tony, 20 cbm, do 2 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport autami dostawczymi
typu bus, 12 cbm, do 1,5 tony.
transport międzynarodowy
transport krajowy

SPECJALIZACJA

TRANSPORT POLSKA - UK
POLSKA - WŁOCHYTRANSPORT POLSKA-FRANCJA


TRANSP. DROBNICOWY W POLSCE


Zapraszamy na naszą stronę, gdzie opisane są rodzaje ciężarówek.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza: