Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działa?lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Przewozy Polska - Włochy TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA


Przewozy Polska - Włochy TRANSPORT POLSKA ANGLIA Włochy Francja Spedycja Przewozy Przeprowadzki Doładunki CENNIK CENY TANIO OFERTA

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja. www.eurotransport.org info@eurotransport.org

Transport i spedycja

 
 
 
 
 
 

» Przewozy Polska - Włochy


Trasa Polska - Włochy jest bardzo popularna wśród wielu przewoźników. Włochy przyciągają turystów bogactwem kulinarnym, krajobrazowym i ciepłym klimatem. Także nasza firma transportowa oferuje szereg usług na tym odcinku. Wraz z wprowadzeniem obsługi tego kierunku do naszej oferty, zyskaliśmy grono wiernych klientów i firm współpracujących. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie transportu towarów. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nasze ładunki były dostarczane do klienta docelowego na czas.Firma Eurotransport obejmuje swoim zasięgiem cały kraj oraz takie kierunki jak Polska-Anglia, Anglia-Polska, Polska-Francja, Francja-Polska oraz Polska-Włochy, Włochy-Polska. Trasy międzynarodowe to nasza największa specjalizacja. W ramach świadczonych przez nas usług jesteśmy w stanie zapewnić sprawne przewozy częściowe, drobnicowe, całopojazdowe, przewóz kontenerów, przewozy kurierskie, transport paczek a także przesyłek superekspresowych nadanych w nocy z dostawą następnego dnia.Dbamy o to, aby wszystkie nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy się pochwalić szerokim gronem oddanych klientów, którzy stale korzystają z usług naszej firmy. W zakresie naszych działań jest także spedycja międzynarodowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Współpracując z firmą Eurotransport, zyskują Państwo pewność, odnośnie gwarantowanych usług i sprawnej dystrybucji w Polsce i za granią.

Nasza firma zajmuje się także magazynowaniem oraz dystrybucją towarów – w celu poznania szczegółowej oferty naszej firmy w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pamiętajmy o tym, ze składowanie towarów w odpowiedni sposób znacznie ulepsza sprawne funkcjonowanie procesów logistycznych.W pogoni za ofertami pracy oraz innym standardem życia, na popularności zyskują usługi przeprowadzkowe oraz inne usługi transportowe typu przewozy PL-Anglia, przewóz osób PL-UK, busy do Niemiec czy też busy do Holandii. Dużą popularnością cieszą się też usługi transportowe na trasie Polska-Włochy i z powrotem. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w tym zakresie. Dysponujemy pojazdami typu plandeka, izoterma, chłodnia, meblowóz, blaszak. Transport mienia przesiedlenia powierzony naszym kierowcom, to najlepszy wybór. Wiemy jak stresujący jest sam proces przeprowadzki, dlatego też nie dodajemy naszym klientom niepotrzebnych stresów. Przewóz mebli i innych wielkogabarytowych towarów to nasza specjalność.Jako profesjonalna firma transportowa posiadamy także:

  • małe auta typu busy do 12 cbm oraz o ładowności 1,5 tony,
  • średnie auta o ładowności odpowiednio 2, 3, 6 lub 12 ton,
  • duże ciężarówki typu tir,
  • zestawy, czyli samochód plus przyczepa o ładowności 24 ton.


Dużą popularnością cieszy się również przewóz paczek. W celu dokonania dokładnej wyceny takiej usługi, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Eurotransport zajmuje się paczkami do 50 kg wagi i o wymiarach nie większych niż 2 metry długości oraz łącznej sumy długości nie przekraczającej 3 metrów.


W razie jakichkolwiek zapytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doradcami. W celu zapytania ofertowego można także użyć poniższego formularza. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.


Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza:» O FIRMIE

Strona Główna Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org Eurotransport oferuje transport międzynarodowy i transport krajowy oraz spedycję samochodami ciężarowymi w Europie i w Polsce. Wykonujemy przewozy całopojazdowe, częściowe, drobnicę oraz przewozimy paczki do 30 kg.

Oferujemy również przewóz paczek lotniczych i drogowych do 50 kg. Polecamy przewozy kurierskie i ekspresowe.

Dostawy przesyłek dokonujemy często już na następny dzień, do większości miejsc w Polsce i w Europie, tzw. dostawy nocne (ang. night delivery).

Od 1996 roku zajmujemy się transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy międzynarodowe wymagania wysokich standardów FIDI i OMNI.

Zajmujemy się również przesyłkami morskimi w kontenerach. Na życzenie składujemy towary handlowe i artykuły reklamowe w magazynie.

Przeprowadzimy dystrybucję do kilkunastu tysięcy miejsc w Polsce w krótkim czasie, często w ciągu jednej nocy. Proponujemy także transport morski w kontenerach. Kontenery są standardowe 20- i 40-stopowe (20' i 40').

Transport samochodami ciężarowymi dzieli się na następujące środki transportu:

» Transport ciężarówkami
typu TIR, 85 cbm, do 24 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 12 ton", 50 cbm, do 12 ton.
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu "solówka 6 ton", 40 cbm, do 6,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3,5-tonówka, 35cbm, do 3,5 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 3-tonówka, 30 cbm, do 3 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport ciężarówkami
typu 2-tony, 20 cbm, do 2 ton.
transport międzynarodowy
transport krajowy

» Transport autami dostawczymi
typu bus, 12 cbm, do 1,5 tony.
transport międzynarodowy
transport krajowy

SPECJALIZACJA

TRANSPORT POLSKA - UK
POLSKA - WŁOCHYTRANSPORT POLSKA-FRANCJA


TRANSP. DROBNICOWY W POLSCE


Zapraszamy na naszą stronę, gdzie opisane są rodzaje ciężarówek.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza: