Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Magazynowanie I Dystrybucja

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org

 
 
 
 
 
 
 Transport do Anglii
Spedycja Polska Anglia
Przewozy PL UK
Przewozy Polska Francja
Transport do Francji
Transport Polska Francja
Przewozy Polska Włochy
Transport do Włoch
Transport Polska Włochy
Spedycja Polska Włochy
Transport z Polski do Włoch
Przewozy Anglia Włochy
Transport Anglia Włochy
Doładunki Polska Włochy
Przeprowadzka polska włochy
Przeprowadzka polska francja
doładunki polska francja
transport polska anglia
spedycja polska francja
doładunki polska angliawymiary naczepy tira
auto solówka wymiary
eurotransport
dlugosc tira
długość tira
transport z włoch do polski
rozmiary tira
jaka wysokosc maja tiry
naczepa wywrotka jaka pojemność
przewozniki do wloch z okolic zamoscia
tir wymiary
auto ciezarowe mymiary
jakie wymiary ma auto solo
transport polska francja cena
transport ftl polska francja
objętość naczepy tira
tralier wymiary
ładowność ciężarówek
eurotransport wymiary aut
wymiary przyczep tir
» Magazynowanie I Dystrybucja

Eurotransport wykonuje usługi magazynowania i dystrybucji. Na potrzeby naszych klientów i własne przechowujemy towary handlowe i artykuły reklamowe. Celem przechowania nie jest magazynowanie sensu stricte, lecz jest to niezbędna potrzeba natury logistycznej.

Pierwszym zastosowaniem jest funkcja terminalu. W magazynie gromadzimy pojedyncze palety towaru, które pochodzą z różnych części kraju. Następnie ładowane są na samochód ciężarowy, który wiezie kilkanaście lub kilkadziesiąt palet za granicę, głównie do Wielkiej Brytanii i Francji. I odwrotnie - składujemy ładunki, które pochodzą z importu i wymagają dostarczenia do odbiorców w Polsce. Standardowo czas przechowywania wynosi ok. 1 dnia. Do/z Anglii jeździmy przeciętnie 3 razy w tygodniu, do Francji 1 raz w tygodniu.

Drugim zastosowaniem jest funkcja wsparcia dystrybucyjnego. Gromadzimy towar, który nasi klienci rozsyłają do swoich oddziałów lub kontrahentów. Jest to usługa typowo outsourcing'owa, pozwalająca uwolnić naszych klientów od zbędnej infrastruktury, personelu i niepotrzebnych kosztów. Szczególnie ma to znaczenie, kiedy ruch towarów w magazynie nie odbywa się w sposób ciągły lecz sporadyczny. Standardowo najczęściej korzystają z tego rozwiązania firmy o profilu:

»handlowym Przechowujemy towar handlowy, który sprzedają lub dystrybuują. Na zlecenie klienta wykonujemy dostawy lub odbiór. W szczególnych przypadkach (np. reklamacja) odbieramy towar od kontrahenta.

»reklamowym Przechowujemy towar reklamowy, który dostarczamy do oddziałów, firm partnerskich lub kontrahentów będących przedstawicielami w regionie. Przeprowadzamy akcje dystrybucji materiałów reklamowych, polegające na dostarczeniu ich do kilkudziesięciu, kilkuset, a nawet kilku tysięcy odbiorców w ciągu 48 godzin. Inne usługi polegają na bieżącym uzupełnianiu materiałów u poszczególnych odbiorców.


»serwisowym Przechowujemy materiały, części, układy dla firm serwisowych. Dzięki punktowi w centralnej Polsce jest to bardzo wygodna forma współpracy, eliminująca niepotrzebną ilość artykułów zamiennych, która musiałaby być zdublowana w bardzo wielu egzemplarzach w skali kraju. Dystrybucja takich towarów trwa do 24 godzin, a przewozy realizowane są w nocy (tzw. "night delivery").

»logistycznym Firmy logistyczne o różnym profilu działalności, które sporadycznie wykorzystują naszą infrastrukturę. Sztandarowa działalność tych firm polega na świadczeniu innych usług swoim klientom. Jednak co pewien czas potrzeby ich klientów powodują konieczność rozwiązywania zadań złożonych z magazynowaniem i dystrybucją. Służymy im wtedy pomocą.

Trzecim zastosowaniem jest wariant pośredni, pomiędzy funkcją terminalu, a dystrybucją. Gromadzimy towar od wielu dostawców, następnie zostaje przepakowany i wtedy następuje dystrybucja do wielu odbiorców. Usługa ta często wiąże się z koniecznością konfekcjonowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych możliwości.